Kurs języka angielskiego

Tani kurs języka angielskiego dla dorosłych

Dlaczego warto do nas chodzić?

Native Speaker

Nauczycielka ze Stanów

W centrum Krakowa

ul. Dunajewskiego 6

Rożne poziomy

Od A1 do C1

Dostępny koszt

Dobrowolna sugerowana ofiara 50 zł miesięcznie

Raz w tygodniu

Poniedziałek, wtorek, lub środa o 17:30-19:00 lub 19:00-20:30

Zapisy:

Przez email: carols@poczta.onet.pl

Przez telefon: 506-273-493

Dla nowych uczestników: test kwalifikacyjny przez email

Co mówią uczestnicy?

„To już moje trzecie podejście do nauki języka angielskiego i dopiero tym razem pełny sukces. Dla mnie (oprócz różnych form urozmaicających lekcje takich jak gry, autorskie materiały lektorki, nauka piosenek z akompaniamentem gitarowym, odsłuchiwanie CD) ważna jest przyjazna atmosfera dzięki której mogę bez skrępowania wypowiadać się nawet popełniając błędy".
Maria
„Lekcje języka angielskiego to niezwykle miłe spotkania z naszą amerykańską Nauczycielką i bardzo fajnymi ludźmi. Na zajęciach panuje bardzo przyjazna, swobodna atmosfera, każdy jest mile witany i każdy znajdzie swój "poziom". Lekcje odbywają się jeden raz w tygodniu, to dla mnie także plus".
Jolanta
„Zajęcia prowadzone są rzetelnie w oparciu o podręczniki, ale również przeplatane słuchowiskami, piosenkami i fajnymi grami. Najlepsze są wakacyjne obozy, na które przyjeżdżają lektorzy ze Stanów Zjednoczonych. Uczęszczam na te zajęcia już kilka semestrów i zamierzam nadal ponieważ nieużywanie języka powoduje jego zapominanie".
Krystyna
„Zajęcia angielskiego są dla mnie wspaniałą przygodą i super ciekawym spotkaniem. Jestem szczęśliwa, że w jesieni życia spotkałam nauczycielkę języka angielskiego, która jest znakomitym metodykiem, zawsze przygotowana z ciekawymi tekstami i ćwiczeniami".
Elżbieta

Impreza świąteczna 2022